Bilance roku 2007

26. 12. 2007

Blíží se konec roku 2007 a tak i mi bilancujeme svoji činost.Jistě je úspěšný,neboť nebyl žádný výjezd k ohni.

Ale naše "Máňa" nezahálela a hasiči také ne.Zasahovali jsme pouze při odstraňování padlého stromu v Akátech,aby byla silnice na Kladno zprůjezdněna.V letním období jsme kropili prašné cesty a silnice v obci,ale i trávu.

Jako v minulosti,tak i letos,parta,která se dovede nejenom bavit,zapracovala i na sobě a změřila síly s ostatními hasičskými sbory na Dědkiádě,která se konala ve Velvarech.Z Velvar jsme přivezli pěkné 7. místo.                                                     (podrobnosti dodáme i na naše stránky)

Největší akcí hasičů Sdh Hostouň,ve spolupráci s OÚ Hostouň je průběžná úprava dvora a rekonstrukce garáže,která byla již velmi nutná.Jmenovat všechny,kteří se na pracích podílí,ani nebudu,byl by to dlouhý seznam,ale jedno jméno tady přece jen napíší.Velké poděkování patří našemu dlouholetému kolegovi Jardovy Šiktancovi,který má velkou zásluhu na naší rekonstrukci.Ale jistě zasloužená pochvala,a velké poděkování patří i těm,kteří pomáhají,i když členy organizace nejsou.Např.p Čermákovi a Zemědělské farmě Novotných za zapůjčení pracovních strojů,p.Jáchymovi za odbornou zámečnickou pomoc.                                                     (Info a fotky budou za nedlouho na stránkách)

Za trpělivost všem,kteří bydlí v areálu hasičárny,patří poděkování,poděkování náleží i sousedům z blízkého okolí

Všem  našim čtenářům přejeme do nového roku hodně zdraví a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Těšíme se na setkání s Vámi  na našem plese,který se bude konat 16.února 2008 v kultůrním domě v Hostouni.

Za hasiče Marie Olišarová