Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár osobního vozidla( dopravní nehoda)

28. 6. 2018

Dnes v 13:09 nám byl vyhlášen požární poplach. Jednotka vyjela s technikou CAS 32 Tatra 815 v počtu 1+3. Jednalo se o požár dopravních prostředků na železničním přejezdu v Hostouni. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu a požár OA. Cestující z vozidla byli naštěstí již venku, protože OA byl již v plném hoření. Oba dva cestující byli ve vážném stavu předáni Záchranné službě. Na hašení byl nasazen 1 proud ,,C" a v dýchací technice jsme požár zlikvidovali. Na místě bylo Policií ČR zjištěno,že se jednalo o dopravní nehodu s vlakem. Po likvidaci bylo místo předáno SŽDC Kralupy nad Vltavou. Na místě zasahovali JSDH Hostouň, HZS Kladno, SŽDC Kralupy nad Vltavou, Záchranná služba a Policie ČR. Jednotka po doplnění vody se vrátila zpět na základnu a je připravena k další činnosti.