Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár v průmyslovém objektu

22. 8. 2017

Dne 22.8.2017 v 13.51 hod. nám byl vyhlášen požární poplach. Jednalo se o požár v průmyslovém objektu, skladu hnojiv, v Unhošti. Jednotka vyjela s technikou PKL 310 CAS 32 Tatra 815 v počtu 1+1. Při příjezdu první jednotky HZS Kladno a průzkumu bylo velitelem zásahu rozhodnuto vyhlásit druhý poplachový stupeň. Naše jednotka po příjezdu na místo události a nahlášení veliteli zásahu byla ponechána na místě jako záloha. V objektu hořelo cca 50 dřevěných palet. Kousek od nich se nacházelo dalších cca 600 palet, které byli uskladněni v  blízkosti skladovacích prostor. Po zhruba 20 minutách byl požár zlikvidován a jednotka se vrátila zpět na základnu. Na místě zasahovali HZS Kladno, HZS Stochov, JSDH Hostouň, JSDH Chyňava, JSDH Braškov, JSDH Unhošť, JSDH Hřebeč, JSDH Úhonice, JSDH Lhota , Policie ČR a Zdravotní Záchranná služba.