Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozsáhlí požár strniště u obce Hřebeč

17. 8. 2012

 K rozsáhlému požáru posekaného pole vyjely profesionální i dobrovolné jednotky hasičů v pátek 17. srpna 2012 po půl druhé hodině odpolední mezi obce Lidice a Hřebeč na Kladensku.

Vzhledem k rozsahu požáru byla na místo události vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Kladno se dvěma cisternami a vyšetřovatelem požárů, kterou posílily jednotky dobrovolných hasičů obce Hřebeč, Hostouň, Unhošť a Brandýsek.

Hasiči na místě zjistili, že se jedná o požár posekaného pole o rozloze cca 500×500m. Pomocí lafetových proudnic z cisternových automobilových stříkaček byl požár během několika desítek minut uhašen. Vzhledem k tomu, že se jednalo o strniště, nevznikla na místě události žádná škoda na majetku.

 

Náhledy fotografií ze složky Rozsáhlí požár strniště u obce Hřebeč